SK Tuřany vs FC Čebín

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

Příprava Tuřany - Vilémovice 2:3

Generálka nevyšla.

V neděli 13. března 2022 sehráli muži poslední přípravné utkání před jarní částí sezóny 2021/2022. Tuřany hostili na domácí trávě fotbalisty TJ Vilémovice. Tým, v současnosti lídr skupiny A 1.B třídy, s velkými ambicemi na postup do vyšších pater. Jeho dres v současnosti oblékají bývalí prvoligoví fotbalisté. Za Zbrojovku Brno hrávali, Patrik Siegl (odehrál 90.minut), Tomáš Polách (2.poločas), Petr Švancara (v Tuřanech nenastoupil). V Hradci Králové ochutnal 1.ligu vysoký středopolař Martin Kasálek. Na podzim Vilémovice získali po 13.kolech 34 bodů a nastřílely 64 gólů, což dělá průměr skoro 5 gólů na 1 utkání. O góly Vilémovic se starají hlavně Tomáš Jarůšek (15 gólů) a Petr Švancara (11 gólů).

Utkání provázelo nejen sluníčko, ale silný a mrazivý vítr. V 1.poločase diváci branku neviděli, blíže k ní měli několikrát hosté, ale domácí brankář Balák dokázal všechny situace úspěšně vyřešit. Začátek 2.poločasu vyšel lépe domácím, po chybě obrany Vilémovic dokázal lehce skórovat Karel Kloss. Hosté brzy dokázali vyrovnat zásluhou gólem Matěje Chaloupky. Zanedlouho už hosté vedli po brance Tomáše Jarůška. Přes velkou snahu se domácím nedařilo vyrovnat, největší šanci zahodil Tomáš Kalla střelou nad břevno. Pojistku na výhru zajistil hostům Patrik Siegl. Domácí už v závěru stihli jen kosmetickou úpravu výsledku na 2:3.

SK Tuřany - TJ Vilémovice 2:3 (0:0)

Góly: Kloss, Hanousek – Chaloupka, Jarůšek, Siegl

Sestava Tuřan: Balák Martin - Hromek Jiří, Nevařil Antonín, Michalec Zbyněk, Vondruška Vostěch, - Pfeiffer Tomáš, Hanousek Jiří, Šubrt Martin, Kloss Karel (Nevídal Ondřej) - Malásek Tomáš, Kalla Tomáš

Trenér: Rajlich Martin