Příští zápas

FK Blansko "B" vs SK Tuřany

Datum a čas konání: 21.4.2024 10:00

Hubený víkend, cenný bod Áčka, 2 porážky a kontumace

Víkendový bodový zisk našich týmů byl tentokrát hodně hubený. Jednoznačným pozitivem je zisk bodu A týmu za bezbrankovou remízu na hřišti letos ambiciózních Střelic. Trápící se Benfiku čeká v městském přeboru kontumace za nenastoupení k duelu s Líšní „C“. Žáci na body tentokrát nedosáhli.

Žáci

Žákovské týmy byly konfrontovány s dosud nejlepším oddílem v městských soutěžích Bílovice/Obřany. Zatímco mladší žáci svedli statečný boj a podlehli tím nejtěsnějších rozdílem 1:0, když domácím zachránil 3 body a neporazitelnost v 35.minutě Martin Hloušek.

Starším žákům se nedařilo, domácí Bílovice/Obřany dominovali jak herně, tak gólově. Domácí ovládli již 1.poločas, který vyhráli 5:1, nakonec z toho byla vysoká porážka 8:1. Čestný úspěch Tuřan zaznamenal v 23.minutě Matěj Florián, který snižoval skóre na 3:1. V příštím kole hrají žáci na domácí trávě, mladší hostí děvčata Zbrojovky, starší přivítají tým TJ Ochoz. Přejeme oběma kvalitní výkon a vítězství.

A tým

Po domácí výhře 3:0 nad Újezdem, pokračovala jihomoravská krajská soutěž 1.B již 8.kolem. Tuřany hostovaly v neděli 25.září 2022 na půdě letos velmi ambiciózních Střelic. Ty před utkáním vedly tabulku skupiny B. Trenér Robert Kafka, přivedl do týmu několik posil, nejzvučnější je jistě útočník Petr Švancara a v oddíle se nahlas mluví o postupu do vyšší soutěže.

Samotné utkání nakonec skončilo před 200 diváky bezbrankovou remízou 0:0, s ohledem na průběh duelu musíme brát bod jako velmi cenný a velikou zásluhu na něm má náš brankář Martin Balák. Jedině jeho zásluhou se hlavně v 1.poločase skóre neměnilo. Domácí si vypracovali 4 - 5 vyložených šancí, ale „Bali“ byl proti. Ve 2.poločase už domácí nebyli tak výrazní a Tuřany udržely vzadu 0. Bohužel nás stále tlačí bota v útoku. Chybí nám typ zabijáka v pokutovém území, který by utkání rozhodl.

FK Střelice - SK Tuřany 0:0

1.B třída, skupina B, 8.kolo, neděle 25. 9. 2022 v 16:00 hod

Sestava: Tomáš Balák, Martin Dobiáš, Dušan Rusnák, Jiří Hromek (Jan Malíšek), Ondřej Nevídal, Zbyněk Michalec (C), Jakub Zbitek (Jan Vejmělka), Marek Klimeš, Tomáš Pfeiffer (Karel Kloss), Michal Černý, Vojtěch Vondruška (Tomáš Brtník) - Viktor Božek

Trenér: Luděk Kulhánek