Příští zápas

SK Tuřany vs FC Čebín

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

Na úvod porážka v Nikolčicích

V neděli 19.července 2020 odehráli muži první přípravné utkání před nadcházející sezónou. V Nikolčicích změřili Tuřany od 16:00 hod síly s místním Družstevníkem, kterému podlehly 5:2, po poločase 2:0. Domácí, účastník 1.A třídy, byli od úvodního hbitější a přímočařejší. Po několika minutách se trefil domácí Adam Čapka, který snadno dopravil do sítě sraženou střelu. Tuřany mohli záhy vyrovnat, po rychlé akci sice nedokázal zakončit tváří v tvář brankáři Karas, volný míč pak nedokázal dostat do sítě Tomáš Pfeiffer. Domácí byli v první půli lepším týmem, tlačili se do útoku, častým přenášením hry se dostávali lehce do zakončení. Na 2:0 zvýšil krásnou křížnou střelou pod břevno Tomáš Rabovský. Tuřany několik slibných šancí nevyužily a tak poločas jasně vyzněl pro domácí 2:0. Ve druhém poločase oba týmy vyměnili několik hráčů, Tuřany začaly o poznání lépe, byly odvážnější a v zakončení důraznější. Šance se naskýtaly i ze standartních situací. V 64.minutě snížil na 2:1 netradičně pravačkou Tomáš Pfeiffer. Za 6 minut fauloval domácí brankář unikajícího Milana Klementa a rozhodčí nařídil pokutový kop. Tomáš Karas proměnil a srovnal na 2:2. V této fázi se Tuřanům dařilo herně a  srovnaly i výsledek. O porážce Tuřan nakonec rozhodlo posledních 8 minut, kdy domácí z rychlých brejků nekompromisně trestali. Trefili se 2x Starý a znovu Čapka.

Další přípravou mužů bude 26.7. 2020 memoriál 4 týmů v Křepicích. Kromě domácích se zúčastní i Tuřany, Moutnice a Klobouky u Brna.

Sestava Tuřan: Balák Martin, Dobiáš Martin, Polák Jakub, Nevařil Antonín, Hromek Jiří, Karas Tomáš, Pfeiffer Tomáš, Balák, Malíšek Jan, Klement Milan, Klimeš Marek, Kučerovský Radek, Balák Marek, Rajlich Martin.

Góly: Pfeiffer Tomáš, Karas Tomáš(p)