Příští zápas

SK Tuřany vs FC Čebín

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

A tým, remíza v Mikulovicích je ztrátou

Po vítězném vstupu do soutěže čekají na Tuřany dvě utkání na hřištích soupeřů. První venkovní duel odehráli tuřanští fotbalisté v Mikulovicích. Konečná remíza 1:1 se podle výsledku zdá jako dobrý bod, ale podle průběhu samotného utkání jsou to ve výsledku bohužel 2 ztracené body. Tuřany byly v utkání lepším týmem, hlavně v 1.poločase přehrávali jasně domácí, bohužel opět zklamaly v zakončení. Nedokážeme proměňovat ani ty nejvyloženější šance. Když už se nám podařilo překonat domácí fotbalisty, do cesty se postavila branková konstrukce a hned dvakrát. Tato bolest náš tým trápí již několik sezón.

Tuřanský trenér Ludvík Kulhánek nemohl do utkání nominovat zraněného Dušana Rusňáka. Navíc po 23.minutách pro zranění ztratil i výborně hrajícího Marka Klimeše. Ve 30.minutě udeřili domácí fotbalisté, po standartní situaci se trefil Marek Svoboda. I domácí tým musel nuceně v 1.poločase střídat, Jurka nahradil Holčapek. Poločas vyhráli domácí 1:0. Ve 2.poločase jsme se zoufale snažili vyrovnat skóre. Od úvodu zdravotně indisponovaný Michal Černý vydržel na trávníku do 65.minuty, pak ho nahradil Vondruška. Dalším střídání podpořil ofenzívu i Tomáš Brtník. Už to vypadalo, že Tuřany odjedou tentokrát bez bodu. Ve 92.minutě se nám podařilo překonat brankáře Šebelu a nasměřovat míč do sítě domácích. Radost z vyrovnání nám na chvíli překazila ruka domácích, která zastavila míč před brankovou čárou. Hlavní rozhodčí Petr Daniel nařídil správně pokutový kop, který kapitán Zbyňa Michalec proměnil a utkání skončilo remízou 1:1.

FOTBAL Jevišovice-Mikulovice - SK Tuřany 1:1 (1:0)

1.B třída, skupina B, 3.kolo, so 20.srpna 2022, 17:00 hod

Gól: Zbyněk Michalec (pen)

Sestava: Martin Balák, Martin Dobiáš, Ondřej Nevídal, Marek Klimeš (Filip Hofírek), Zbyněk Michalec (C), Jiří Hromek, Jakub Zbitek, Michal Černý (Vojtěch Vondruška), Tomáš Binek, Tomáš Pfeiffer, Karel Kloss (Tomáš Brtník) - Jakub Manner, Jan Vejmělka

Trenér: Ludvík Kulhánek