SK Tuřany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Tuřany
www.sk-turany.cz

Příští zápas

SK Tuřany vs TJ Sokol Bohdalice

Datum a čas konání: 30.9.2023 10:30

Výhra A týmu, debakl Benfiky, žáci odloženi, neúspěšní Old Boys

Výhra A týmu, debakl Benfiky, žáci odloženi, neúspěšní Old Boys

Tuřany B

B tým Prace/Tuřany bohužel nezahájil letošní sezónu úspěšně. Odehrál 4 utkání s bilancí 1 výhra a 3 porážky, při pasivní skóre 6:22. V 1.kole brněnského přeboru podlehlo „Béčko“ na ČAFCe 7:1 (gól: Jiří Hromek), ve 2.kole prohrálo doma v Praci 1:2 s Řečkovicemi (gól: Filip Hofírek). Ve 3.kole přišlo domácí vítězství nad Slovanem Brno B 4:3. Góly: 2 - Martin Balák, Petr Žáček a Filip Hofírek. Ve 4. kole přišla drtivá porážka v Jundrově 10:0. Benfika nastoupila do utkání pouze v 10 hráčích. Navíc se po 30 minutách hry zranil, již zraněný Filip Hofírek a tým dohrával 60 minut v 9 hráčích.


Žáci

O tomto víkendu měli zahájit mistrovské soutěže naši mladší a starší žáci. Sobotní noční a ranní déšť promáčel trávník na Hanácké tak, že hrací plocha nebyla způsobilá hry a došlo k odložení obou utkání. Náhradní termín je středa 14.září 2022, v 16:30 hod mladší žáci a v 18:00 hod starší žáci

 

Old Boys

Starší páni zahájili soutěžní utkání již před týdnem. V úvodním duelu podlehly na ČAFCe 4:3. Tuřanské góly vstřelili Michal Smetana, Petr Březina a Radek Štrof. Ve druhém utkání podlehli starší páni v pondělí 6.září 2022 na domácím trávníku Obřanům 3:4 (2:1). Tuřanské góly vstřelili Petr Březina, Jara Heřmanský a Michal Smetana. Tuřany dobře začali, šli do vedení krásnou střelou z dálky Petra Březiny. Soupeř zanedlouho vyrovnal, ale vedení vrátil domácím Jara Heřmanský. Ve 2.poločase za domácí zvýšil Smetík na 3:1. Hosté se rozhodli riskovat a začali hrát vabank, což jim nakonec přineslo výhru.

 

A tým

Důležitou druhou výhru získaly Tuřany v sobotním 5.kole krajské 1.B třídy. Ve skupině B zdolaly rezervu Rosic po velké boji 2:1. Domácí trenér Luděk Kulhánek už mohl počítat oproti minulému týdnu i s útočníky Michalem Černým a Tomášem Binkem. Klub před samotným utkání poděkoval Jaroslavu Poláškovi, svému v současnosti nejvěrnějšímu fanouškovi, který zanedlouho oslaví 70. narozeniny. Jari, Gratulujeme a přejeme hodně zdraví!!!

Jak se ukázalo ihned po skončeném utkání, klíčovým okamžikem utkání byla 40.minuta 1.poločasu. Přišel v ní faul hostujícího Dominika Kratochvíla, následovala červená karta z ruky rozhodčího Smutného, a současně byl nařízený pokutový kop, který jistě proměnil náš kapitán, Zbyňa Michalec. Nebýt této situace, zřejmě by hosté bez bodu (ů) neodjeli. V prvním poločase byli lepším týmem, byli pohyblivější a přesnější v kombinaci. Domácím se nedařilo udržet míč na kopačkách, v útočné fázi bylo mnoho minel a nepřesností. Když už se naskytla nějaká šance, skvěle reagoval hostující brankář Dočekal. A domácím zřejmě nebyl nakloněn ani hlavní rozhodčí Smutný, když jim ve 20. minutě neodpískal jasnou penaltu po sólovém úniku Michala Černého. Vše pak naštěstí změnila 40.minuta. Do 2.poločasu nastoupil Jakub Polák za Tomáše Brtníka. V 61.minutě se trefil zdálky Jakub Zbitek, který nádherně vymetl pavučinu branky hostů. Tuřany vedli 2:0 byly jasně lepší a následovaly další gólové šance. Bohužel už bez gólového efektu. Výborný brankář Rosic Dočekal postupně vychytal Majkla, Fajfiho i Zbitka. Gólem neskončilo ani zakončení Kuby Poláka. Bohužel třetí branka už by duel definitivně rozhodla, tak přišla ještě šance pro hosty. V 87.minutě také krásnou trefou snížil střídající Sebastian Hvězda. Tuřany ale další komplikace nepřipustily a po výhře 2:1 připsaly 3 body do tabulky. Nyní nám patří 5.místo v nekompletní tabulce.

SK Tuřany - Slovan Rosice B 2:1 (1:0)

1.B třída, skupina B, 4.kolo, so 3.září 2022, 10:30 hod

Góly: Zbyněk Michalec (p), Jakub Zbitek

Sestava: Martin Balák, Martin Dobiáš, Jan Vejmělka (Ondřej Nevídal), Jiří Hromek, Zbyněk Michalec (C), Jakub Zbitek, Michal Černý, Dušan Rusňák (Jan Malíšek), Tomáš Binek (Vojtěch Vondruška), Tomáš Brtník (Jakub Polák), Tomáš Pfeiffer, - Viktor Božek

Trenér: Luděk Kulhánek

Příští kolo:

6.kolo, neděle 11. září 2022, 16:30 hod, TJ Sokol Božice - SK Tuřany

 

Kompletní fotogalerie z utkání  ZDE  

 

 

 


 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Tuřany 7 20:6 16
2. FKD 7 20:9 16
3. FK Kunštát "B" 7 11:13 15
4. FK Blansko "B" 7 22:14 14
5. Lokomotiva H.Heršpice 7 16:13 12
6. SK Křenovice 7 15:16 12
7. FC Medlánky 6 8:7 10
8. AC Lelekovice 7 17:16 9
9. TJ Sokol Bohdalice 7 9:15 7
10. Babice n/Svitavou 6 17:19 6
11. TJ Sokol Rudice 7 12:15 6
12. FC Svratka Brno 7 14:26 6
13. FC Čebín 7 5:12 4
14. SK Cetkovice 7 11:16 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Čebín
SK Tuřany
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

7 gólů

Michal Černý

Počet návštěv: 26781
Posledních 30 dnů: 1448 | Posledních 7 dnů: 284 | Poslední den: 40

© 2023 SK Tuřany | Všechna práva vyhrazena | mirestepanek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne