SK Tuřany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Tuřany
www.sk-turany.cz

Příští zápas

FK Kunštát "B" vs SK Tuřany

Datum a čas konání: 1.6.2024 10:30

Áčko vydřelo v oslabení bod, 4 body pro žáky a první výhra pro Old Boys.

Áčko vydřelo v oslabení bod, 4 body pro žáky a první výhra pro Old Boys.

A tým po smolné prohře v Šatově narazil v dalším kole na nepříjemného soupeře ze Znojma. V domácím prostředí, za nevlídného počasí pro diváky, nemohl trenér Luděk Kulhánek počítat s Malíškem, Klimešem a chyběli i mladé pušky Vondruška s Brtníkem. Za zraněného Baliho se mezi tyče postavil Viktor Božek. Vstup do utkání ale měli lepší hosté a jak průběh duelu později ukázal byly lepším týmem po celým 94 minut. Bohužel domácí fotbalisté je k tomu sami vybídli. Znojmo hýřilo pohybem a přesnými přihrávkami se lehce přesouvali na naši polovinu. Tuřany se naopak nemohly dostat do tempa. Pomohla jim až situace v 38.minutě 1.poločasu. Ofsajdová past Znojma sklapla naprázdno a Tomáš Binek vyřešil brejkovou situaci tváří v tvář skvěle a nedal křížnou střelou brankáři Vaňkovi šanci. 1:0 pro Tuřany. Hosty situace zaskočila, domácí však toho nedokázali využít, ba naopak, ve 42.minutě faulovaný Tomáš Binek zbytečně oplácel a hlavní rozhodčí Vrba ho po druhé žluté kartě vyloučil. Po přestávce tak domácí museli v 10 hráčích dál odolávat tlaku hostů. Ten již paradoxně nebyl tak viditelný jak v 1.poločase, už se jim tam vloudily i nepřesnosti. Srdnaté vedení 1:0 domácím vydrželo do 57. minuty, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou hostující stoper Železný a srovnal na 1:1. A bylo ještě hůř, v 61.minutě souboj Kuby Poláka ve vápně posoudil rozhodčí Vrbka jako penaltový. Znojemský stoper Železný se znovu nemýlil a hosté šli do vedení 1:2. Velice špatný vývoj utkání pro naše barvy se zhoršil v 70.minutě. Bohužel opět v hlavní roli sudí Vrbka. Odpískaný faul za přísnou žlutou kartu doprovodil Martin Dobiáš nevulgárním komentářem a po další žluté odešel do sprch. Na hřišti v 9 hráčích, nepříznivý stav 1:2, do konce zbývalo 18 minut. Hosté se snažili utkání rozhodnout třetím gólem, Tuřany se pokoušely o malý zázrak. A ten nakonec přišel. V 77.minutě nacentroval střídající Dušan Rusnák z levé strany a Kuba Zbitek neurčitou částí těla dopravil míč do sítě. Vyrovnáno 2:2. Závěrečných 13 minut + nastavení dokázalo devět statečných velikou bojovností remízový stav udržet a získat bod s příchutí výhry! Gratulace!

SK Tuřany - FK Znojmo 2:2 (1:0)

1.B třída, skupina B, 11.kolo, sobota 15. 10. 2022 v 10:30 hod

Góly: Tomáš Binek, Jakub Zbitek

Sestava: Viktor Božek, Martin Dobiáš, Jiří Hromek, Zbyněk Michalec (C), Jakub Polák (Jan Vejmělka), Ondřej Nevídal, Jakub Zbitek, Tomáš Pfeiffer (Dušan Rusnák), Karel Kloss (Tomáš Černý), Michal Černý, Tomáš Binek, - Viktor Božek, Jakub Manner

Trenér: Luděk Kulhánek


Příští kolo:

12.kolo, sobota 22.října 2022 v 15:00 hod, TJ Přibice - SK Tuřany


B tým

Benfika nastoupila v domácím prostředí v Praci proti Obřanům. Soupeř v tabulce brněnského přeboru na 7.místě byl nad síly našeho B týmu. Hned v úvodu utkání si hosté pomohli vlastním gólem domácích a do poločasu ještě dva góly přidali (Winkler a Bonisch). Po přestávce vedení ještě navýšili na konečných 0:5.

 

Žáci

Naše žákovské týmy odehráli domácí dvoutkání s Moravskou Slávií. Mladší porazili Morendu 4:2. Skóre duelu otevřel v 15.minutě za domácí Ondřej Horváth. Hosté dokázali srovnat skóre gólem Daniela Müllera. Do přestávky ale domácím vrátil vedení Dominik Šatný. Ve druhém poločase dobře hrající domácí dokázali vedení ještě navýšit, úspěšnými střelci byli Karel Vavrečka a Lukáš Lukavec. Další šance už domácí neproměnili a v závěru snížil za hosty Ivan Vakulenko. Tuřany zvítězily 4:2, v tabulce brněnského přeboru jim patří 6.místo.

Starší žáci pod vedením rozhodčí Kateřiny Fuchsové za krásného počasí rozehráli už 9.kolo. S kombinovaným týmem Mor. Slavia/N. Lískovec se dostali do vedení již ve 3 minutě zakončil pěknou akci středem hřiště Matyas Eckhardt. Bohužel jeden z klíčových hráčů týmu musel o chvíli později odstoupit z duelu pro zranění ruky. I bez něho domácí pokračovali ve vydařeném úvodu, z mnoha velkých šancí vyšla pouze jediná, v 7.minutě střelou k tyči zvýšil Filip Hruška. Hosté se do mnoha šancí nedostali, za to ale byli velmi produktivní, ve 14.minutě snížil Plema. Domácím se ale do přestávky podařilo odskočit znovu na rozdíl dvou gólů. Polo vlastní branka byla připsána Yuriy Ilnytskyy. Po přestávce se hostům lépe dařilo eliminovat naše klíčové hráče, těm naopak chybělo i trochu štěstí při zakončení. Morenda dvěma góly srovnala a Tuřany už rozhodující gól nepřidaly. Škoda, utkání mohlo být rozhodnuto po 1.poločase v náš prospěch. I starším žákům patří v tabulce 6.příčka.


Old Boys

Starší páni čekali dlouhých 8.kol letošní sezóny na první vítězství. V domácím prostředí, ve velmi silné sestavě a s velkou podporou domácích fanoušků dokázali porazit 4:2 Spartu Brno. Skóre utkání otevřel Jara Heřmanský, Sparta následně skóre otočila ze dvou standartních situací. Do poločasu ale domácí vrátil do hry nejstarší člen našeho týmu, srdcař a bojovník, Mirek Řezáč (na fotce). Ve 2.poločase se hosté lépe vyrovnávali s přicházející únavou. Tuřany, tak musely do obrany a vsadily na brejky. Sázka nakonec vyšla, veliký podíl na brankách měl Martin Dobiáš, který na třetí gól přihrál do prázdné branky Michalu Smetanovi. Potvrzující gól pak dal sám po úniku a zkušené střele podél brankáře. Hosté se v závěru snažili vyrovnat, ale ke střele do břevna se přidali jen další veliké zahozené šance a výborný Miloš Hovězák. První vítězství 4:2 posunulo Tuřany v tabulce o 2.místa vzhůru na 10.místo před Líšeň a Kohoutovice. Tabulku vedou Br. Ivanovice.

 


 


 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Blansko "B" 23 90:28 57
2. FKD 23 71:20 52
3. SK Tuřany 23 52:22 47
4. FC Svratka Brno 23 54:55 37
5. Lokomotiva H.Heršpice 23 52:51 36
6. Babice n/Svitavou 23 58:56 33
7. AC Lelekovice 23 48:55 30
8. FC Medlánky 23 28:39 30
9. FK Kunštát "B" 23 32:41 29
10. TJ Sokol Bohdalice 23 35:45 29
11. SK Cetkovice 23 42:50 24
12. SK Křenovice 23 35:84 19
13. TJ Sokol Rudice 23 38:58 18
14. FC Čebín 23 18:49 14

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Cetkovice
SK Tuřany
5:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

9 gólů

Michal Černý

Počet návštěv: 31747
Posledních 30 dnů: 1247 | Posledních 7 dnů: 391 | Poslední den: 31

© 2024 SK Tuřany | Všechna práva vyhrazena | mirestepanek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne