SK Tuřany

Příští zápas

A tým - jednoznačné vítězství nad Křenovicemi

SK Tuřany – SK Křenovice 4:0 (2:0)

1.B třída, skupina A, 23.kolo, čtvrtek 9.května 2024, 18:00 hod, hřiště Hanácká 42

Góly: 17‘ Trávníček (as. Kotouček), 37‘ Kubeš (as. Kotouček), 66‘ Urban (as. Kubeš), 81‘ Urban (penalta)

Sestava: 23 Balák(C) - 5 Javůrek, 16 Nevídal, 12 Vondruška, 3 Brtník (55‘ 4 Nechvíle) - 13 Kubeš, 10 Kloss, 7 Bednář (70‘ 6 Polák), 14 Kotouček – 15 Urban (82‘ Mareš), 8 Trávníček (70‘ 11 Medek)

Na lavičce: Božek

Trenér: Tadeáš Szypula

Komentář Jana Vejmělky (asistenta trenéra):  "Netypicky ve čtvrtek jsme předehráli domácí zápas s Křenovicemi. Nezvyklý termín nás nijak neovlivnil a od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry a vytvářeli si střelecké pozice. V 17. minutě jsme se poprvé prosadili, centr E.Kotoučka usměrnil do branky M.Trávníček, poté si dvě šance vypracovali i hosté, nejprve propadený míč za stopery nakonec skončil útočným faulem a chvíli poté po rohu úplně volný hráč soupeře přestřelil branku. My jsme tak mohli odskočit do dvougólového vedení, do prázdné branky se po perfektní nahrávce E.Kotoučka prosadil P.Kubeš.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, soupeř spoléhal na hluboký blok a dlouhé balóny a v 66.minutě si vypracoval velkou příležitost, ale po individuální akci mířil opět pouze nad branku. V tu chvíli zafungovalo klasické nedáš-dostaneš a na rozdíl tří gólů jsme odskočili díky I.Urbanovi, který se prosadil prudkou střelou po zemi po nahrávce P.Kubeše. Finální podobu dal výsledku stejný hráč, když po faulu na svou osobu proměnil pokutový kop. Další šance, především z kopačky E.Kotoučka zůstaly nevyužity.

Celkově můžeme být velmi spokojeni s výsledkem, i předvedená hra byla velmi slušná, nasazení, soubojovost a celková intenzita hry byla na velmi slušné úrovni."

Příští kolo:

„A“ mužstvo sehraje další mistrovské utkání s SK Cetkovice. Utkání 24.kola bude sehráno v neděli 19.května 2024 na hřišti v Cetkovicích od 17:30 hod.