SK Tuřany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Tuřany
www.sk-turany.cz

Příští zápas

TJ Višňové vs SK Tuřany

Datum a čas konání: 16.8.2020 17:00

V poslední přípravě Velké Pavlovice přehrály Tuřany 3:1

V poslední přípravě Velké Pavlovice přehrály Tuřany 3:1

V pátek 31.7. 2020 sehrál A tým poslední přípravné utkání před nadcházející sezónou. Od 17:30 hod se v útulném areálu ve Velkých Pavlovicích za velkého vedra Tuřany utkaly s místnám Slavojem. Domácí fotbalisté, hrající 1.A třídu, byli herně lepší, hlavně v přechodové fázi a zaslouženě zvítězili 3:1. Stačilo ale málo a utkání mohlo klidně skončit remízou 2:2. Ve všech utkáních začínáme hodně opatrně až bojácně, chybí nám větší zápal od úvodního výkopu. A soupeři nás bohužel okamžitě trestají. Stejně tak v pátek Slavoj se v 1.poločase dostal do vedení 2:0. Po 20 minutách se trefil domácí kanonýr Eric Burac, který si dokázal položit i brankáře Baláka. Mladý útočník dělal naší obraně problémy i nadále a do přestávky pohotovou střelou zvýšil na 2:0. Tuřany si vypracovaly v 1.poločase jen dvě gólové šance, hlavičku Kuby Poláka po rohu na přední tyči pohlídal domácí gólman, ve druhé přestřelil branku Tomáš Kalla. Do 2.půle oba týmy vyměnili několik hráčů. Tonda Nevařil se překvapivě posunul na místo v útoku, jeho místo zaujal střídající Jura Hromek. A byl to právě Tonda Nevařil, který střelou k tyči překonal domácího gólmana a snížil na 2:1. Domácí stále hrozili z brejků, ale do velkých šancí se dostali i hosté. Jirka Hromek hlavičkoval z bezprosřední blízkosti nad břevno. Po vyrovnání sahal „Kalič“, jeho tutová hlavička "zazvonila" jen o břevno. Následná dorážka Pfeiffera už nebyla dostatečně důrazná a skončila v rukavicích domácího brankáře. V úplném závěru utekl do brejku domácí Adam Fridrich a střelou na zadní tyč dal utkání konečný výsledek 3:1.

SK Tuřany i touto cestou děkuje Slavoji za sehrání přátelského utkání a řidiči busu Pepovi Loveckému za odvoz. Veliké poděkování pak patří místní restauraci Sport a panu Milanu Koubkovi za skvělé občerstvení i následný servis při degustaci vína!

TJ Slavoj Velké Pavlovice - SK Tuřany 3:1(2:0)

Góly: Burac Erik 2, Fridrich Adam - Nevařil Antonín

Sestava Tuřany: Martin Balák, Martin Dobiáš, Jaroslav Oprchal, Jan Malíšek, Jiří Hromek, Antonín Nevařil, Milan Klement, Marek Klimeš, Tomáš Pfeiffer, Tomáš Kalla, Jakub Polák, Tomáš Karas, Stanislav Vymazal, Petr Březina

trenér Martin Rajlich

Kompletní fotogalerie ZDE

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FC Miroslav 1 6:0 3
2. SK Tuřany 1 4:0 3
3. TJ Sokol Pohořelice 1 4:0 3
4. TJ Sokol Blížkovice 1 4:1 3
5. TJ Sokol Střelice 1 2:1 3
6. TJ Višňové 1 2:1 3
7. TJ Sokol Přímětice 1 2:2 1
8. TATRAN Kohoutovice 1 2:2 1
9. FC Svratka Brno 1 1:2 0
10. SK Tatran Šatov 1 1:2 0
11. SK Újezd u Brna 1 1:4 0
12. Jevišovice/ Mikulovice 1 0:4 0
13. FK Znojmo 1 0:4 0
14. FCC SK Únanov 1 0:6 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Tuřany
FK Znojmo
4:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 2466
Posledních 30 dnů: 816 | Posledních 7 dnů: 283 | Poslední den: 42

© 2020 SK Tuřany | Všechna práva vyhrazena | mirestepanek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne