Příští zápas

SK Tuřany vs FC Čebín

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

Višnové nad síly Tuřan

Ve 2.kole 1.B třídy skupiny B nestačili hosté z Tuřan na domácí fotbalisty z Višnové (okres Znojmo) a připsali si první porážku v sezóně po výsledku 2:1. Trenér Tuřan, Martin Rajlich, udělal proti 1.kolu změny, chyběl Tomáš Pfeiffer, v základní sestavě nastoupili Tomáš Kalla a Filip Hofírek. Domácí Višňové, kteří mají na soupisce 6 fotbalistů s příjmením Adámek, v 1.kole získala cenou výhru 2:1 na hřišti brněnské Svratky "B".

V 1. poločase branka nepadla, hlavní rozhodčí Vodák udělil jedinou žlutou kartu hostujícímu Nevařilovi. Po přestávce se lépe vedlo domácím, v 53.minutě otevřel skóre domácí kapitán Jakub Havlík. Ve snaze zvrátit nepříznivý vývoj duelu poslal trenér hostů Rajlich do hry Milana Klementa a Petra Žáčka. V 70.minutě navýšil vedení na 2:0 pro domácí TJ záložník Marek Novák. Snaha Tuřan byla oceněna až v 83.minutě, kdy snížil na konečných 2:1, Filip Hofírek.

TJ Višňové - SK Tuřany 2:1(0:0)

JM, 1.B, skupina B, sezóna 2020/2021, 2.kolo

Gól: Hofírek Filip

Sestava : Balák Martin, Nevařil Antonín, Oprchal Jaroslav, Malíšek Jan, Dobiáš Martin (80. Hromek jiří), Polák Jakub, Karas Tomáš (62. Klement Milan), Klimeš Marek, Kalla Tomáš (66.Žáček Petr), Hofírek Filip, Žáček Pavel

Ve 3.kole soutěže sehrají Tuřany doma v sobotu 22.8. 2020 od 10:30 hod utkání s FCC SK Únanov