SK Tuřany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Tuřany
www.sk-turany.cz

Příští zápas

SK Tuřany vs TJ Sokol Bohdalice

Datum a čas konání: 30.9.2023 10:30

Domácí remíza 1:1 s Miroslaví

Domácí remíza 1:1 s Miroslaví

Po povinné výhře ve Višňové přivítaly Tuřany v 7.kole doma silnou Miroslav, které letos ještě neprohrála, se 4 výhrami a 1 remízou okupovala 2.příčku v tabulce. Úvod utkání vyšel lépe domácím fotbalistům, během úvodních 10 minut si vypracovali 3 šance, ale brankář Miroslavi, Jakub Konvalina byl proti. Domácí po úvodním tlaku zvolnili a aktivitu převzali hosté. Vzadu zkušený obránce Čoupek rozdával přesné pasy na sprintující spoluhráče. Po jedné takové akci spálil tutovku Milan Vyžrálek, který naštěstí místo opuštěné sítě orazítkoval jen tyč. 1.poločas tak sice skončil bez branek, ale herně vyzněl pro hostující Miroslav.

Domácí trenér Martin Rajlich o přestávce měl svým svěřencům co říci. Do hry přišel místo Tomáše Karase, Pavel Žáček. I vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, zrychlili hru přes křídelní prostory a obraz hry se otočil. Bohužel stačilo jedno zaváhání v obranné fázi, v 56.minutě dostal více prostoru hostující Jan Brveník, který krásnou střelou do „šibenice“ překonal Martina Baláka. Inkasovaný gól však domácí nezlomil, dál pokračovali v aktivní hře a přicházely šance. Po sérii rohových kopů přišli šance Žáčka i Černého. V 63.minutě musel pro zranění odstoupit Tomáš Černý, kterého skvěle nahradil Tomáš Brtník. V 73.minutě konečně protrhli domácí fotbalisté střeleckou smůlu. Po přetaženém rohu Pfeiffera na zadní tyči byl nejvýše Michal Černý, jeho hlavička proklouzla přes brankáře Konvalinu do sítě. Vyrovnáno 1:1. Domácí dál tlačili na soupeře, ten už nebyl tak nebezpečný, jak v 1.poločase. V závěru přišli šance na rozhodnutí, akce Pfeiffera a Michala Černého však zůstaly nevyužity. Remíza 1:1 nakonec spravedlivá, diváci viděli velmi kvalitní utkání 1.B třídy.

Trenér Martin Rajlich: „Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas proti kvalitnímu soupeři. Začátek utkání byl z naší strany dobrý, dostávali jsme se do zakončení, ale bez gólového úspěchu. Následně jsme hodně polevili a nechali soupeře dostávat se do nebezpečných zakončení. Do druhého poločasu jsme nastoupili více aktivně, zlepšila se kombinace, ale po špatném dostoupení soupeřova útočníka jsme si nechali dát zbytečnou branku na 0:1. Po inkasované brance jsme hráli stále aktivně, tlačili jsme soupeře a zaslouženě vyrovnali na 1:1. Chtěli jsme přidat ještě druhou branku a zvítězit, ale to se nám už bohužel nepodařilo. Z pohledu celého zápasu je remíza spravedlivá. Chtěl bych kluky pochválit za výkon a předvedenou hru ve druhém poločase.“

 

SK Tuřany - FC Miroslav 1:1 (0:0)

1.B třída, skupina B, 7.kolo, so 11.září 2021, 10:00 hod

Góly: Michal Černý - Jan Brveník

Sestava: Martin Balák(K), Jan Malíšek, Antonín Nevařil, Jakub Polák, Jiří Hromek, Filip Hofírek, Tomáš Černý (Tomáš Brtník), Tomáš Pfeiffer, Michal Černý, Tomáš Karas (Pavel Žáček), Tomáš Malásek, - Martin Dobiáš

Trenér - Martin Rajlich

 

Příští kolo: Neděle 19. září 2021, 16:00 hod, FCC SK Únanov – SK Tuřany

**** Odjezd autobusu od sokolovny ve 14:00 hod. ****

 

Komletní fotogalerie  

 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Tuřany 7 20:6 16
2. FKD 7 20:9 16
3. FK Kunštát "B" 7 11:13 15
4. FK Blansko "B" 7 22:14 14
5. Lokomotiva H.Heršpice 7 16:13 12
6. SK Křenovice 7 15:16 12
7. FC Medlánky 6 8:7 10
8. AC Lelekovice 7 17:16 9
9. TJ Sokol Bohdalice 7 9:15 7
10. Babice n/Svitavou 6 17:19 6
11. TJ Sokol Rudice 7 12:15 6
12. FC Svratka Brno 7 14:26 6
13. FC Čebín 7 5:12 4
14. SK Cetkovice 7 11:16 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Čebín
SK Tuřany
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

7 gólů

Michal Černý

Počet návštěv: 26781
Posledních 30 dnů: 1448 | Posledních 7 dnů: 284 | Poslední den: 40

© 2023 SK Tuřany | Všechna práva vyhrazena | mirestepanek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne