Příští zápas

SK Tuřany vs FC Čebín

Datum a čas konání: 27.4.2024 10:30

A tým - remíza 1:1 se Střelicemi

Po porážce v Únanově nastoupili fotbalisté Tuřan v domácím prostředí proti silnému soupeři z horní poloviny tabulky. Tuřany versus Střelice, 5.tým proti 4.týmu B skupiny. Bohužel po skvělém začátku soutěže, jak postupuje sezóna má náš realizační tým stále větší problémy poskládat základní sestavu pro utkání. V sobotu trenér Martin Rajlich dokonce musel do dresu pro náhradníky a byl připraven, pokud by musel naskočit do utkání. Chyběli dlouhodobě zranění Klimeš a Vondruška, pro tento duel byli mimo Karas, Pavel Žáček, Hofírek, Smetana, Polák a Březina. Nemocný Malíšek byl alespoň na lavičce.

Úvod utkání, za krásného slunečného počasí, nám přesto vyšel skvěle. Po kolmé přihrávce Dobiáše prošel mezi stopery Michal Černý, ale jeho střelu zastavil trup hostujícího brankáře Dočekala. Bohužel ty byla na dlouho jediná šance tuřanských fotbalistů. Ani hosté se však do šancí nedostávali, naše obrana pracovala spolehlivě. Pěknou akci ještě předvedl domácí záložník Pfeiiffer, který od vlastního pokutového území obešel 3 protihráče, bohužel finální přihrávku neadresoval správně. Následovala brejková situace hostů, ale koncovka se taky nevešla mezi 3 tyče. První poločas skončil nerozhodně 0:0, žádné šance, žádné góly.

Ve 2.poločase dostal domácí Tuřany do vedení v 70.minutě Michal Černý. Byla to jeho 5 branka v sezóně. Bohužel radost z vedení nám vydrželo pouze 5.minut, kdy se prosadil nejlepší střelec celé soutěže, hostující Jiří Jaroš. Jeho 11 branka rozhodla o konečném stavu 1:1 a dělbě bodů. V situaci, jaké se nacházíme musíme remízu brát, škoda, se silnější lavičkou bylo v silách týmu bojovat o vítězství.

SK Tuřany - FK Střelice 1:1 (0:0)

1.B třída, skupina B, 9.kolo, so 25.září 2021, 10:30 hod

Góly: Michal Černý - Jiří Jaroš

Sestava: Martin Balák(K), Antonín Nevařil, Jiří Hromek, Tomáš Černý( Jan Malíšek), Tomáš Brtník, Tomáš Pfeiffer, Tomáš Binek, Tomáš Kalla, Michal Černý, Tomáš Malásek, Martin Dobiáš

Hrající trenér - Martin Rajlich

Trenér Martin Rajlich: „Vzhledem k tomu, že z důvodu několika absencí jsme se sotva sešli v 11 lidech, tak bych před utkáním bral bod všemi deseti. Jak se ale utkání vyvíjelo, tak jsme ho klidně mohli dotáhnout do vítězného konce. Bohužel 5 minut po vstřelení naší branky, jsme si ve vápně nepohlídali soupeřova nejlepšího střelce, který vyrovnal na 1:1. Toto byla taková kaňka na výkonu jinak výborně fungující obrany.“

Příští kolo: Neděle 2. října 2021, 15:30 hod, TJ Sokol Troubsko - SK Tuřany