Příští zápas

Jevišovice/ Mikulovice vs SK Tuřany

Datum a čas konání: 20.8.2022 17:00

A tým, Prohra s poslední Svratkou

Ani v posledním podzimním kole se nám nepodařilo vybřednout z herního bahna. Bohužel jsme nezvládli ani duel s nejhorším týmem tabulky, "Béčkem" Svratky. Neudrželi jsme poločasové vedení 1:0 a v posledních 20 minutách jsme 3x inkasovali a bylo po nadějích. Naštěstí přichází zimní přestávka, která nám jistě přijde vhod. Statistika je pro nás nekompromisní. V tabulce B skupiny jsme na 10.místě. Po skvělém začátku soutěže jsme určitě mysleli na lepší umístění!  Za prvních 5 kol jsme získali 10 bodů, z dalších 8 kol pak už jenom 4 body za 4 remízy. Skóre pasivní 18:25. O 18 vstřelených branek se zasloužili Tomáš Malásek - 6, Michal Černý - 5. Za těmito dvěma střelci už je pak velká propast, následuje 7 hráčů s jediným úspěšným zásahem! .

FC Svratka Brno "B"  -  SK Tuřany  3:1 (0:1)

1.B třída, skupina B, 13.kolo, so 30.října 2021, 11:30 hod

Góly:  Malůšek Tadeáš, Rybníček David, Měřínský Petr -  Malásek Tomáš

Sestava: Martin Balák(K), Antonín Nevařil, Martin Dobiáš, Petr Březina, Jakub Polák, Marek Klimeš (Petr Lněnička), Tomáš Pfeiffer, Tomáš Kalla, Tomáš Černý (Marek Balák), Tomáš Malásek, Tomáš Binek (Tomáš Brtník)