SK Tuřany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Tuřany
www.sk-turany.cz

Příští zápas

SK Tuřany vs TJ Přibice

Datum a čas konání: 3.6.2023 15:00

SK - víkend bodově na suchu

SK - víkend bodově na suchu

Tak víkendová utkání našemu oddílu kompletně nevyšla. I se staršími hráči dohromady 5 venkovních utkání a 5 porážek, 0 bodů, celkové skóre 6:14. No nejsou každý víkend hody, i když v Tuřanech budou tento víkend. Tak uvidíme.

Žáci

Žákovské týmy shodně podlehly o 1 gól. Starší žáci nastoupili v sobotu v Heršpicích proti Lokomotivě. Tu reprezentovala kompletní sestava děvčat. Vyrovnané utkání jak herně, tak výsledkově. Tuřanům vyšel lépe 1.poločas, i když skóre otevřela v 10.minutě domácí Aujeská. Hosté se ale rychle otřepali a dvěma góly skóre otočili. Za minutu na to za naše barvy dokázal vyrovnat Filip Hruška a do vedení dostal Tuřany Yuriy Ilnytskyy. Domácí děvčata ve druhém poločase zabojovaly a skóre opět převrátily na svoji stranu. Góly vstřelily Gataullina a Nechutová. Nepříznivý vývoj duelu srovnal za Tuřany v 57.minutě znovu Filip Hruška. Už to vypadalo na spravedlivou remízu, když 2.minuty před koncem rozhodla také druhým gólem domácí Ivona Aujeská.

Mladší žáci nastoupily v neděli v Lelekovicích proti třetímu týmu tabulky. Favoritem byli domácí, ale hosté v žádném případě nehráli druhé housle. Domácí poslal do vedení ve 4.minutě Ondřej Novák. Z mnoha šancí už gól nepadl a tak domácí vyhráli 1.poločas. Bohužel Tuřany nezvládly ani vstup do druhé a v 31.minutě zvýšil pro domácí Lelekovice Viktor Bařinka. Tuřany ale bojovaly, bohužel naši tradiční střelci se tentokrát neprosadili a tak je ve 40.minutě zastoupil snižující Filip Kusala. Závěrečný nápor hostů už změnu stavu nepřinesl a tak domácí zvítězili 2:1. Škoda, dva naprosto vyrovnané duely, chybělo trochu štěstíčka. Snad to příště bude lepší.

Old Boys

Starší hráči, kteří na podzim stále čekají na první podzimní zisk měli na programu utkání 7.kola. Ve Starém Lískovci se v pondělí utkali s domácími „old boys“. Lískovec, který je v tabulce na 4.příčce, byl v utkání favoritem, ale hosté v 11 hráčích nechali v utkání komplet všechny síly. Ani to však zatím na body nestačilo. Pro zdravotní trable chyběl gólman Miloš Hovězák a střelec Michal Smetana. Tým se navíc schází v dost akorátním počtu, což ve vyrovnaných duelech v druhých poločasech rozhoduje. Když se navíc přidají zdravotní problémy, nelze v utkáních už reagovat. Střelcem naší branky byl Čermák. Po porážce a těsné výhře Líšně nad Kohoutovicemi 6:5, klesly Tuřany na dno tabulky brněnské Old Boys ligy. Podle rozhodnutí vedení soutěže se posouvají začátky přístích kol na 16:30 hod.

Sestava OB: Janík - Kovář L, Štrof M, Kundera M, Barták J, Čermák, - Březina P, Řezáč M, Vaněk M, - Heřmanský J, Řezáč Z,

 

Benfika

Letos trápící se Benfika dostala za nenastoupení k utkání v Řícmanicích již druhou podzimní kontumaci. Bohužel B týmu vážně hrozí odstoupení z letošní sezóny městského přeboru.


A tým

Tuřany odehrály v neděli za krásného podzimního počasí venkovní duel v Šatově. V 10.kole se utkaly s tradiční soupeřem, který již mnoho sezón spoléhá na sílu svého kanonýra Štefana Czucze. A ten ho znovu nezklamal. Škoda, nám v současnosti takový koncový hráč hodně chybí. Vstup do samotného utkání nám vyšel skvěle, v 9.minutě otevřel skóre Kuba Polák. To byl jediný záznam hlavního rozhodčího Šmída po 45.minutách. Po přestávce domácí zvýšili snahu a v 56.minutě srovnal osmým gólem v sezóně, domácí kapitán Czucz. Náš trenér Kulhánek musel reagovat a poslal na trávník čerstvé fotbalisty Vondrušku a Nevídala. Bohužel 9.minut před koncem hosty zarmoutil Tomáš Artim. Závěr už nám nevyšel. Šatov zvítězil nad Tuřany 2:1 a přeskočil nás i v tabulce 1.B třídy. V minulém duelu jsme v závěru jásali, teď přišel i smutek. Takový je sport!

SK Tatran Šatov - SK Tuřany 2:1 (0:1)

1.B třída, skupina B, 10.kolo, neděle 9. 10. 2022 v 15:30 hod

Gól: Jakub Polák

Sestava: Tomáš Balák, Martin Dobiáš, Jiří Hromek, Jan Malíšek, Zbyněk Michalec (C), Jakub Polák ( Ondřej Nevídal), Jakub Zbitek, Tomáš Pfeiffer, Karel Kloss, Michal Černý, Tomáš Binek, (Vojtěch Vondruška) - Viktor Božek, Tomáš Brtník

Trenér: Luděk Kulhánek


Příští kolo:

11.kolo, sobota 15.října 2022 v 10:30 hod, SK Tuřany - FK Znojmo

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. TJ Sokol Troubsko 24 79:27 56
2. SK Tuřany 24 61:25 46
3. TJ Sokol Přímětice 24 66:51 43
4. SK Tatran Šatov 24 51:32 40
5. Slovan Rosice "B" 24 48:33 39
6. TJ Sokol Střelice 24 57:53 37
7. FK Znojmo 24 64:50 32
8. TJ Višňové 24 59:64 32
9. Sokol Novosedly 24 43:40 30
10. FC Miroslav 24 48:73 29
11. SK Újezd u Brna 24 43:70 29
12. Jevišovice/ Mikulovice 24 50:61 27
13. TJ Přibice 24 29:73 16
14. Sokol Božice 24 41:87 14

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Znojmo
SK Tuřany
3:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

14 gólů

Michal Černý

Počet návštěv: 22951
Posledních 30 dnů: 917 | Posledních 7 dnů: 232 | Poslední den: 27

© 2023 SK Tuřany | Všechna práva vyhrazena | mirestepanek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne