SK Tuřany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Tuřany
www.sk-turany.cz

Příští zápas

Třetí domácí porážka v řadě

Třetí domácí porážka v řadě

V sobotu 26.září 2020 odehrálo "Áčko" 8.kolo podzimní části 1.B třídy. Ve skupině B podlehly Tuřany doma překvapivě Újezdu u Brna 2:4. naprosto zkažený 2.poločas utkání, který domácí fotbalisté prohráli 0:4 zapříčinil třetí domácí porážku v řadě. Zatímco předchozí soupeři Miroslav a Kohoutovice byli velice kvalitní soupeři, porážka s Újezdem je nepříjemná a nečekaná. Soupeř totiž za 7 odehraných kol získal pouze 3 body za výhru s poslední Svratkou "B" v minulém kole doma 5:2.

 Tuřany vedl z trenérské lavičky Marek Balák, který nemohl počítat s trojicí hráčů Kalla, Polák a Vondruška. V základní sestavě Tuřan se naopak poprvé objevil 18 letý mladíček Matouš Klusák, který do zimy hostuje z Kohoutovic. Úvod utkání za chladného počasí s deštěm vyšel domácím. Ti během několika minut zvládli několik nebezpečných rohů a standartních situací a dostali hosty pod tlak. V 10.minutě Tomáš Pffeifer našel z rohu volného Tomáš Binka, ten hlavičkou z malého vápna překonal brankáře Mrkvicu. Tuřany vedly 1:0 a měli další veliké šance, hlavičku Oprchala, střelu Binka i Černého zastavil brankář Újezda. V 41.minutě vybídl Binek přihrávkou do sólového úniku Matouše Klusáka. Jejich vzájemný souboj s brankářem Mrkvicou v pokutovém území posoudil hlavní rozhodčí Kříž jako nedovolený. Následný pokutový kop s jistotou proměnil Jara Oprchal a domácí vyhráli v pohodě 1.poločas 2:0.

Druhý poločas zahájili domácí velice bohorovně, následnou chybu v defenzivě potrestal snížením na 2:1 Tomáš Malásek. Za 4 minuty již bylo srovnáno, když se krásně z voleje trefil hostující Eduard Kotouček. Totální KO domácích dokonal po rohu Újezda stoper Roman Strava. Za 10 minut otočené skóre i celé utkání. Domácí po zbytek herního času marně hledali cestu aspoň k vyrovnání, jedinou šanci Klimeše znovu zneškodnil výborný brankář Mrkvica. Nepomohla ani změna rozestavení ani dvojí střídání. Tuřany nedostaly soupeře pod tlak, nedokázaly být nebezpeční v útočné fázi. Újezd naprosto herně ovládl zelený trávník. Poslední hřebíček do rakce zatloukl pohotovým zakončením Jedlička. Tuřany prohrály 2:4. Naše herní i bodové trápení v sezóně pokračuje, navíc v příštím kole cestujeme do Pohořelic, který vede tabulku soutěže.

Stanislav Borovička (vedoucí týmu) komentář k utkání: "V prvním poločase jsme hráli podle pokynů ,které byly určeny před zápasem.Proto se nám ho podařilo vyhrát 2:0 i když šancí bylo mnohem více .Druhý poločas jsme herně propadli Soupeř si za druhý poločas výhru zasloužil, přehrál nás ve všech směrech, ale i takové věci se ve fotbale stávají.V příštím zápase musíme ZABOJOVAT a napravit si reputaci! Věřím, že si to hráči vezmou k srdci!!"

P.S. FC Svratka Brno „B“ - TJ Sokol Pohořelice 1:0 (neděle 27.9. 2020 - poslední tým porazil lídra soutěže).

 

SK Tuřany - SK Újezd u Brna 2:4 (2:0)

JM, 1.B, skupina B, sezóna 2020/2021, 8.kolo

Gól: Tomáš Binek, Jaroslav Oprchal (pen)

Sestava: Balák Martin, Oprchal Jaroslav, Dobiáš Martin, Hromek Jiří, Nevařil Antonín, Pfeiffer Tomáš, Hofírek Filip, Klimeš Marek, Klusák Matouš (70. Žáček Petr), Černý Michal (64. Karas Tomáš), Binek Tomáš - Klement Milan 

Trenéři: Balák Marek

POZOR ZMĚNA!!!!

9.kolo je na programu v neděli 4.října 2020. Tuřany venku odehrají od 13:00 hod s TJ Sokol Pohořelice

Odkaz na fotogalerii 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. TJ Sokol Pohořelice 10 24:3 23
2. TATRAN Kohoutovice 8 25:6 22
3. FK Znojmo 9 32:20 21
4. FC Miroslav 10 25:12 19
5. TJ Sokol Přímětice 9 18:12 18
6. TJ Sokol Střelice 10 18:12 18
7. TJ Višňové 9 17:19 13
8. SK Tuřany 10 16:17 11
9. TJ Sokol Blížkovice 9 14:25 11
10. FCC SK Únanov 10 14:21 9
11. SK Tatran Šatov 10 13:20 7
12. SK Újezd u Brna 10 18:37 7
13. FC Svratka Brno "B" 10 12:24 5
14. Jevišovice/ Mikulovice 10 12:30 4

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Tuřany
TJ Sokol Střelice
0:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 8202
Posledních 30 dnů: 338 | Posledních 7 dnů: 98 | Poslední den: 8

© 2021 SK Tuřany | Všechna práva vyhrazena | mirestepanek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne